Jana Ilić Nováková
hypoteční makléřka - Plzeň
vázaný zástupce GEPARD FINANCE a.s.

Na Roudné 59a
326 00 Plzeň

Mobil
+420 777 022 295

 

Jak získat nejlepší podmínky hypotéky?

Rekordně nízké průměrné úrokové sazby výrazně zvýšily zájem o hypoteční úvěry.

V praxi je však pro většinu klientů obtížné až nemožné dosáhnout těch nejnižších inzerovaných úrokových sazeb, které se pohybují i pod třemi procenty a v případě variabilních sazeb dokonce pod dvěma procenty. Jak si zajistit co nejvýhodnější úvěr s co nejmenším vynaloženým úsilím a těmto lákavým sazbám se alespoň co nejvíce přiblížit?

Hypoteční makléř

Nejracionálnější volbou je při žádosti o hypoteční úvěr či jeho refinancování vyhledat odbornou pomoc solidního hypotečního makléře, který má smlouvy s co největším počtem bank poskytujících hypotéky a dosahuje co největšího objemu zprostředkovaných úvěrů. Největším hypotečním makléřem na trhu je dlouhodobě firma GEPARD FINANCE, která působí na trhu již více jak deset let, během kterých její makléři zpracovali hypoteční úvěry za 35 miliard Kč.

GEPARD FINANCE – záruka kvality

GEPARD FINANCE, člen Asociace hypotečních makléřů, poskytuje veškeré služby klientům zdarma, což by u solidního makléře mělo být vždy samozřejmostí, neboť za svou práci získává provize přímo od bank. Díky rozsáhlé síti franšíz obsluhuje GEPARD FINANCE své klienty kdekoliv v rámci České republiky. Vysoké objemy sjednávaných úvěrů zase u všech bank zajišťují ty nejvýhodnější podmínky, na které by žadatel o hypotéku individuálně na pobočce banky nikdy nedosáhl.

Nejde jen o úrokovou sazbu

Nízká úroková sazba je sice obvykle hlavním, nikoliv však jediným kritériem pro výběr správného hypotečního produktu. Různé potřeby a různé životní situace si často žádají specifická řešení a hledání vhodného produktu mezi širokou nabídkou bank je časové velice náročné. Makléři GEPARD FINANCE znají vždy detailně aktuální nabídku všech bank, jejich metodiky, jakož i veškeré další relevantní informace a jsou schopni doporučit vždy optimální volbu odpovídající často i velmi specifickým potřebám či možnostem konkrétního klienta.

Kompletní servis samozřejmostí

Při vyřizování tak náročné záležitosti jakou je hypoteční úvěr, je kromě kvalifikovaného výběru produktu na trhu nutné zajistit i celou řadu dalších časově náročných úkonů. Vyřídím za Vás veškerá jednání s bankou a přípravu smluv, které Vám předloží k podpisu – Vy do banky vůbec nebudete muset chodit. Dále zajistím veškeré potřebné dokumenty z katastru nemovitostí, pomohu Vám zajistit znalecký odhad nemovitosti, postará se o čerpání úvěru a poradí Vám se vším dalším potřebným.

 


Neváhejte mě kontaktovat

Neváhejte se na mě s důvěrou obrátit i v případě, že pouze potřebujete konzultovat určitou záležitost související s hypotékami – služby jsou vždy zdarma, a to i v případě, že k uzavření smlouvy o hypotečním úvěru nedojde. Kontaktujte mě.