Jana Ilić Nováková
hypoteční makléřka - Plzeň
vázaný zástupce GEPARD FINANCE a.s.

Na Roudné 59a
326 00 Plzeň

Mobil
+420 777 022 295

 

Nejlepší úrokové sazby hypoték

Jsem nezávislý specialista na financování bydlení a hypotéky. Ke každému případu přistupuji individuálně, klientovi vysvětlím jeho možnosti a nabídnu variantu, která je pro něj nejvýhodnější.

Jak na hypotéku s nízkou úrokovou sazbou? Pokud již máte nějakou nabídku na hypotéku a nejste si jistí, zda je to ta nejlepší, kontaktujte mě, ve většině případů ji dokáži ještě vylepšit.

Úroková sazba hypotéky

 
Modelový příklad pro hypotéku ve výši 2 mil. Kč

  • Doba trvání 20 let, fixace 5 let, LTV 85 %
  • Měsíční splátka s úrokovou sazbou 2,99 %: 11 095 Kč 
  • Měsíční splátka s vyjednanou úrokovou sazbou 2,73 %: 10 880 Kč
  • Úspora za měsíc: 215 Kč
  • Úspora po dobu trvání 5 leté fixace: 12 900 Kč

 


 

Úroková sazba není všechno

Výhradně jen podle úrokových sazeb však hypotéky nesrovnávejte. Je třeba přihlédnout i k dalším parametrům. U bank se setkáte s poplatky za vedení úvěrového účtu, s poplatkem za vyřízení úvěru či poplatkem za odhad ceny nemovitosti. Pozor také na nepříjemný poplatek za předčasné splacení. Hledejte banky, které poplatky neúčtuji nebo jsou schopny Vám je v rámci různých akcí odpustit. Zajímejte se o tyto poplatky a jejich výši, protože vám ve skutečnosti výslednou úrokovou sazbu zvyšují.

Mimochodem, všimli jste si, že mnohé banky přistoupili pod tlakem aktuálního dění k úplnému zrušení poplatku za vedení úvěrového účtu?

 

 

Jaká úroková sazba je nejnižší pro Váš případ?

Kontaktujte mě